Masážne lávové kamene

Masáž horúcimi masážnymi lávovými kameňmi (hot stones massage) patrí medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých masážnych lávových kameňov, v súčinnosti s aromatickým olejom. Kombinácie tepla, dotykov nahriatych masážnych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom.

masaz O blahodarných účinkoch masážnych lávových kameňov zo stuhnutej lávy vedeli už pred 5000 rokmi starí Číňania a Mayovia. Masáže pomocou teplých masážnych lávových kameňov alebo prikladanie vzácnych kameňov na telo bolo obľúbené tiež u starých Inkov, v Mezopotámii, v Indii a u Indiánov. Masáž lávovými kameňmi je po stáročia známa i na Havajských ostrovoch.

Lávové kamene sú čadičovo vulkanického pôvodu. Prenos tepla a jeho energie zlepšuje prenos kyslíka, stimuluje a detoxikuje organizmus, okysličuje tkanivá a má pozitívny efekt na krvný a lymfatický systém, pretože zlepšuje jeho funkciu. Masáž lávovými kameňmi vytvára ideálne podmienky pre zvýšenie vitality orgánov a je efektívna aj pre rôzne liečebné procedúry.

Masáž lávovými kameňmi má viacero variantov masáží, ktoré sa líšia hlavne podľa spôsobov masírovania (masérskych hmatov) pri prikladaní lávových kameňov. V súčasnosti sú najrozšírenejšie čínska masáž lávovými kameňmi, havajská a americká, ktorá prehrieva problematické svalové partie. Známy je tiež "studený" variant masáže, pri ktorej sa masážne lávové kamene nenahrievajú.

 Masážne masážne lávové kamene výborne akumulujú teplo, preto sa pred použitím nahrievajú vo vodnom kúpeli na teplotu okolo 35°C - 40°C. K nahrievaniu kameňov slúži špeciálna profesionálna  nádoba na ohrev masážnych lávových kameňov, ktorá zabezpečí ich optimálnu teplotu. Moderné nádoby sú väčšinou vyrobené z nerezu, s teflónovým povrchom vo vnútri. Nerezové prevedenie nádoby zaručuje jej dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Naša firma zabezpečuje predaj masážnych lávových kameňov, určených pre profesionálnych masérov. Masážne lávové kamene, ktoré predávame pochádzajú z Latinskej Ameriky a sú dovezené priamo z USA.

Masážne lávové kamene

V kategórii sa nachádzajú 9 produkty.
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek