Masážna kozmetika – oleje a krémy

Masážne oleje

V kategórii masážne oleje nájdete maďarské masážne oleje značky Yamuna  ktoré vynikajú svojim prírodným zložením a regeneračnými účinkami. Používanie masážnych olejov sa odporúča na ovlasených plochách tela, ale aj pri kozmetických masážach tváre a dekoltu. Neobsahujú parafín!

Ponúkame niekoľko druhov olejov, vo veľmi príjemných vôňach, ale aj bez vône (aloe vera olej).

Balené sú v 1000ml fľašiach s praktickou pumpičkou. Tmavožltá farba oleja je prirodzená.

Rastlinné masážne oleje sa skladajú z viacerých zmesí olejov. V období jeseň-zima, kedy sú prepravné teploty 10 ̊C a nižšie, niektoré zložky stuhnú a spôsobia zakalenie, kryštalizáciu vo výrobku. Je to prirodzený a nevratný proces, ktorý ale neovplyvňuje  kvalitu výrobku. Tento jav zmizne aj vplyvom telesnej teploty v priebehu masáže.

Masážne krémy

Novinku, ktorú prinášame na trh predstavujú bulharské masážne krémy značky REVITA , ktoré boli vyvinuté pre potreby profesionálnych masérov. Krémy majú výbornú kĺzavosť a veľmi ľahko sa rozpúšťajú na pokožke. Hoci sú svojou konzistenciou tuhé, po kontakte s pokožkou , ktorá má do 37 ̊C sa okamžite rozpustia a sú rovnako viskózne ako rastlinné masážne oleje. Výhodou týchto masážnych krémov je, že Váš klient na sebe nemá po masáži vrstvu oleja, ktorú spôsobujú práve masážne oleje, čím sa vyhnete nežiaducej mastnote. Tento masážny krém sa po masáži správa ako telový krém. Jemne sa vstrebe do pokožky a dlhodobo vonia ingredienciami, ktoré sú obsiahnuté v jednotlivých masážnych krémoch.

Pri výrobe masážnych krémov sa jednotlivé ingrediencie postupne do seba vmiešavajú podľa originálnej receptúry a vône. Po zmiešaní vône jednotlivých ingrediencií na seba niekoľko dní pôsobia. Odležaná a navzájom premiešaná krémová hmota sa potomdávkuje do 1000 ml nádob, alebo do 30 ml vzoriek.

Masážna kozmetika – oleje a krémy

V kategórii sa nachádzajú 13 produkty.
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek