Gumové banky - sada 4ks Zobraziť väčšie

Gumové masážne banky - sada 4ks

140

Nový produkt

Gumové banky sú posledným hitom v ponuke náradia na bankovanie, masírovanie a boj s celulitídou. Tieto banky boli navrhnuté špecialistami na wellness procerúry, aby ponúkli svojim zákazníčkam jednoduchý a vysokoúčinný nástroj na boj s celulitídou.

Viac detailov

9,90 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Na trhu je veľa drahých prístrojov, ktoré robia anticelulitídnu vákuovú masáž a pritom finančne zaťažujú klientky. U týchto gumových baniek je boj s celulitídou preukázateľný po mesiaci pri pravidelnom používaní 3-4 do týždňa. Ba dokonca niektoré masážne wellness salóny garantujú po mesačnom používaní výrazne viditeľné zlepšenie anticelulitídneho efektu. Ponúkajú kúru pre ženy, ktoré sa chystajú na dovolenku k moru, aby mali peknú postavu a celulitídu potlačenú. Tak isto s týmito bankami môžete robiť klasické bankovanie, pričom silu vákua si môžete určiť sami pri umiestňovaní banky na telo klienta.

Banky sa dajú sterilizovať a ak nie je dostupný sterilizátor, tak stačí vloženie do zovretej vody a povarenie 5 minút. Kvalita a funkčnosť banky sa vôbec nezmení. Výhodou baniek je, ich cenová dostupnosť a v súčinnosti s anticelulitídnymi krémami a gélmi môžete poskytovať túto procedúru v rámci vlastného salónu, alebo jednoducho sa môžu použiť na anticelulitídnu automasáž.

Vákuová anticelulitídna masáž spolu s krémamy a gélmi zlepšuje mikrocirkuláciu v pokožke a výrazne urýchľuje strebávanie účinných látok. Odbúrava tukové bunky, urýchľuje proces lipolýzy – spaľovania tukov, odstraňuje toxíny a vyhladzuje pokožku. Tzv. pomarančová kôra na pokožke sa postupne vyhladzuje. Pri používaní gumových baniek je veľmi dôležitá technika masáže, ktorá je hlavným faktorom úspechu.

Sada obsahuje 4 ks gumových baniek o rozmeroch: 25mm, 40mm, 50mm, 60 mm.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: