VULSINI prenosný ohrievač lávových kameňov

Nový produkt

PRENOSNÁ CESTOVNÁ TAŠKA NA OHREV MASÁŽNYCH LÁVOVÝCH KAMEŇOV, BAMBUSOVÉHO NÁRADIA  A PRÍPADNE KOMBINÁCIE KAMEŇOV A NÁRADIA

Viac detailov

219,60 € s DPH

Pridať do obľúbených

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Detaily

Absolútnou novinkou je prenosné zariadenie na ohrev masážnych lávových kameňov VULSINI. Toto zariadenie počas vývoja bolo testované vo Veľkej Británii a získalo veľmi dobrú odozvu zo strany profesionálnych masérov. Obrovskou výhodou, je že maséri, ktorí cestujú za svojimi klientami si masážne lávové kamene môžu nahrievať v tomto prenosnom zariadení už počas cesty vo svojom automobile jednoducho pripojením adaptéra do konektora na 12 V autobatériu. Po príchode k svojmu klientovi sa pripoja týmto zariadením ako spotrebič na elektrický rozvod priamo v domácnosti u svojho klienta a pokračujú v nahrievaní, alebo temperovaní masážnych lávových kameňov.

Nepotrebujete vodu ako médium na ohrev kameňov, ale celý proces je suchý. V skutočností zariadenie VULSINI svojim vzhľadom pripomína tašku na notebook, ktorá ma vnútorný priestor navrhnutý na ohrev masážnych lávových kameňov. Na vonkajšej strane tašky je digitálny displej, ktorý ukazuje skutočnú teplotu vnútorného prostredia tašky.

LogoVulsini taska sada

Do ohrievača VULSINI v pohode môžete vložiť akúkoľvek sadu masážnych lávových kameňov. Rozloženie kameňov a ich počet v procese nahrievania si zvolíte podľa svojej potreby.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: