Masážne lehátko PROFI Studen

Nový produkt

Lehátko PROFI STUDENT je základným cenovým modelom nami ponúkaných profesionálnych masážnych lehátok. Tento model má overenú a spoľahlivú kvalitu tým, že je na slovenskom trhu už viac ako 5 rokov. Lôžko má veľkú základnú plochu o dĺžke 195 cm a širke 70 cm a to zaručuje pohodlie pre Vašeho klienta počas ležania.

 

Viac detailov

119,00 € s DPH

Pridať do obľúbených

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Vlastnosti

Rozmery v zloženom stave 70 x 97,5 x 19 cm
Rozmery v rozloženom stave 70 x 195 x 68-89 cm
Rozmery v rozloženom stave s doplnkami 92 x 225 x 68-89 cm
Hmotnosť 16 kg
Hmotnosť s doplnkami 18 kg
Nosnosť dynamická 160 kg
Nosnosť statická 300 kg
Set obsahuje podperu rúk prednú, podperu rúk bočnú, podperu hlavy (HDP plastový mechanizmus + poduška), výrez na tvár spolu so zádkou, držiak dávkovača oleja, ochranný obal
Konštrukcia nôh lehátka Voľný priestor medzi nohami umožnuje pohodlné sedenie maséra/masérky ku klientovi / klientke počas podávania reflexnéj masáže alebo masáže tváre .
Čalúnenie molitan 4 cm - ECO koža
Certifikát CE

Detaily

Lehátko PROFI STUDENT je základným cenovým modelom nami ponúkaných profesionálnych masážnych lehátok . Vzhľadom na svoju cenu je veľmi vhodné pre študentov masérskych a rehabilitačných škôl. Svoje uplatnenie si však nájde aj medzi profesionálnymi masérmi !

Uvedený model je veľmi dobre technicky a konstrukčně zvládnutý a skutočnosť, že sa už predává niekoľko rokov na európskom trhu mu dáva záruku spoľahlivého výrobku.

PROFI STUDENT sa predáva ako celý set spolu s ochranným obalom, ktorý má na dne  preglejku a sadu 4 kusov pojazdných koliesok, inštalačných skrutiek a skrutkovača. Ochranný obal má  na boku púzdro  na umiestnenie podkladacieho valca. Montážou koliesok na dno ochranného obalu vytvoríte ´´ kufor s kolieskami´´ pre masážne lehátko. Takéto riešenie Vám výrazne uľahčí manipuláciu s lehátkom pri transporte. Na obrázku je vidieť namontované kolieska na dne ochranného obalu.

Farba koženky : béžová, zelená, modrá

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: